MEMBERS BENEFITS

 

clever monitor offer


radisson blue offer


skoda kodiaq


muller auto servicesVážení členové a partneři CBC,

tak, jak bylo předesláno na posledním zasedání CBC v Dubaji, podpisem smlouvy s panem generálním ředitelem hotelu DoubleTree by Hilton Riyadh – Al Muroj Business Gate, naším členem a Ambassadorem pro Saúdskou Arábii, panem Petrem Píseckým, získáváme všichni nárok na speciální balíček ubytování v tomto hotelu a to v podobě 15% slevy z pultových cen a zároveň zdarma snídani.

Nabídka je od teď aktivní na zkrácenem linku www.riyadhalmuroj.doubletree.com, s níže uvedeným návodem jak slevu zaktivovat, do políčka Corporate Account zadat kód 113198334 a vybrat speciální balíček Czech Business Council.

S pozdravem,

Váš CBC Board
Vážení členové CBC,

 

Na základě podepsané smlouvy o spolupráci mezi CBC a Emirates Airline ze dne 6.12.2015 je možno pouze pro členy CBC čerpat a využívat speciální slevy a tarify poskytnuté společností Emirates Airline.

 

Způsob jak je čerpat naleznete v přiloženém souboru.

 

Pro to, aby systém EMIRATES akceptoval využítí těchto benefitů pouze pro osoby, pro které je určen je zapotřebí vložit do jeho systému e-mailové adresy osob, které o ně mohou žádat.

 

Z tohoto důvodu bychom Vás chtěli požádat o zaslání seznamu osob a jejich e-mailových adres, pro které si přejete přístup k této službě autorizovat.

 

Zašlete na adresu info@cbcdubai.cz do 10.12. 12.00, poté bude databáze updatována každé tři měsíce.