CZECH AMBASSADOR GOLF TROPHY 2015 by CBC

 

 

Vážení kolegové v CBC, vážení příznivci golfu

Domnívám se, že je správné rozvíjet aktivity uvnitř CBC, mezi jeho členy a pro jeho členy. Přicházím tedy se svou osobní iniciativou ohledně golfu, který hraji již hodně dlouho a mám ho rád. Jelikož vím o minimálně deseti z vás z řad členů CBC, kteří golf hrají, tak mne napadlo založit tradici setkávání se nejen členů CBC, ale i jejich přátel a obchodních partnerů.

Aby to mělo trochu šťávu osobně do hry věnuji putovní pohár CBC, o který budeme hrát a který se bude jmenovat CZECH AMBASSADOR GOLF TROPHY na počest našeho pana velvyslance, který tuto trofej bude na slavnostním ceremoniálu předávat.

V rámci rozvinutí této aktivity počítám s tím, že ještě tento rok bychom vyzvali prostřednictvím dubajské obchodní komory na meziklubové utkání členy ostatních národních business councilů. Domnívám se, že významné hosty, kteří Dubai navštíví pozvání z řad členů CBC na hru vždy jistě potěší. Třešničkou na dortu bude účast reprezentačního golfového týmu CBC na prestižním golfovému turnaji všech business councilů, pořádaném dubajskou obchodní komorou, kde jim to ukážeme....

Nebráníme se přijmout do hry i rodinné příslušníky, obchodní partnery prostě kohokoli, kdo se do toho trefí.

Judr. Pavel Foubik, President CBCCZECH BUSINESS COUNCIL GOLF TEAM

 

Kapitán týmu: Ivan Hašek

Hráči:

Pavel Foubík
Ondřej Soška
Vít Koďousek
Aleš Fiedler
Martin Litvík
Petr Dědek
Ivan Hašek
Tereza Trojková
Ruda Liška
Radek Macek
Lea Jírová
Jan Klas
Pavel Nedvěd
Stephen Gallacher