Czech Business Council Dubai

POMÁHÁME VÁM

RŮST 

+1000 členů | Přes 150 řečníků

Czech Business Council je sdružení českých podnikatelů působících ve Spojených arabských emirátech. Jejím cílem je vytvořit platformu a zázemí pro setkávání českých firem působících ve Spojených arabských emirátech s oficiálními orgány České republiky ve Spojených arabských emirátech, vytvořit příznivé podmínky pro sdílení informací a zkušeností, které jsou pro podnikání ve Spojených arabských emirátech zásadní. Dále také podpořit české společnosti, které mají vstoupit na trh SAE, pomáhat rozvíjet bilaterální obchodní a kulturní vztahy, ekonomické aktivity, investice a další iniciativy mezi Českou republikou a SAE, organizovat akce na podporu image České republiky ve Spojených arabských emirátech.

CO VLASTNĚ CBC NABÍZÍ?

PROPAGACE

Propagace českých firem a podnikatelů na trhu SAE. Prezentace napříč všemi sociálními sítěmi, webovými stránkami a také v Membership Directory.

ROZVOJ PODNIKÁNÍ

Asistence s právními záležitostmi, vízovými pobyty, obchodní expanzí a zvyšováním ziskovosti budováním strategických partnerství mezi organizacemi.

VĚDOMOSTI A ZKUŠENOSTI

Sdílení aktualit z obchodního, kulturního a společenského života v SAE a vytvoření tak fóra pro výměnu informací týkajících se obchodních příležitostí.

VIP VÝHODY

Našim členům poskytujeme mnoho výhod, jako nabídky, slevy a luxusní zážitky.

VZDĚLÁVACÍ WORKSHOPY

Zaštítění komunity, která umožní společnostem vzdělávat se, sdílet znalosti a zkušenosti, a růst díky workshopům našich partnerů.

NETWORKINGOVÉ AKCE

Zvýšení viditelnosti českých společností v SAE díky účasti na našich událostech.

NAŠI PARTNEŘI